AIMLA 460

Aimla Facebookis

ÜRITUSED


Statistika

Külastusi: 428171
Avaleht arrow Uudised arrow Viimased uudised arrow Sport Aimlas 2006-2009
Sport Aimlas 2006-2009 Trüki
Kirjutas Jüri Sulg   
Monday, 19 July 2010

Selle sajandi Aimlas toimuva ühise sporditegevuse alguseks võib lugeda hetke kui 2004 aasta suvel sai Kivisilla talu maadele rajatud jalgpalliväljak.
Naabreküla mehed keevitasid torudest kokku väravad. Need said ilusti valgeks värvitud ja võrgud said ka väravatele ise ostetud.
Sellel väljakul on kohalikud noormehed koos Ülde ja Tääksi omadega tihti õhtuti ja nädalavahetustel jalgpalli mänginud. On peetud ka üks võistlus – jalgpalli täpsus- ja kauguslöömise võistlus. See toimus 2007.a. septembrikuus. Osalejaid oli 19, nende hulgas 2 naist.
Aimlas tegutseb ka MTÜ Spordiklubi Aimla, mis asutati 28. detsembril 2006. aastal. Klubi loomise vajaduse tingis nii vallast kui erinevatest projektidest sporditegevuse jaoks raha saamise võimalus. Tänu sellele õnnestus hankida murutraktor, mis on oluline abimees jalgpalliväljaku muru korrashoidmisel. Samuti on klubi aidanud sportlasi paljudel võistlustel osavõtumaksu tasumisel ja võistlusvormi ning spordivahendite hankimisel. Klubi eestvedamisel paigaldati 2009 aastal jalgpalliväljaku kõrvale ka korvpalli harjutamiseks korvilaud koos korviga.
Viimased neli aastat on küla sportlaste kõige suuremaks võistluseks olnud Lehola-Lembitu mängud. Need on vallasisesed võistlused, mis toimuvad külade vahel. Aimla küla on seal võistelnud koos Riiassaare ja Kuhjavere külaga ühise võistkonnana väikeste külade arvestuses. Alasid on seal kavas peaaegu kakskümmend sõltuvalt sellest, kas ilm lubab suusatada ja jäärada sõita. Kõikidel kordadel on meie võistkond saavutanud kokkuvõttes 2. koha. Üksikaladel on paremaid tulemusi saavutatud sõiduautode jäärajasõidus, õhupüssist laskmises, kergejõustikus, meeste võrkpallis, jalgpallis ning rannavolles. Allpool on kirjas mitu korda on kuni 2010 aastani keegi küla eest Lehola-Lembitu mängudel võistelnud.

Jüri Sulg   31
Rain Laan   24
Risto Laan   15
Elar Aav   10
Heldur Sepp   10
Piret Tiirusson   10
Andrus Enn   8
Andi Kase   7
Kaja Laan   6
Villu Sepp   6
Hillar Mutli   5
Ilmar Labi   5
Martin Kabanen   5
Maigi Kabanen   4
Malle Tiirusson   4
Taivo Teder   4
Inge Põiklik   3
Meelis Reinart   3
Urmas Põdra   3
Margus Kabanen   2
Raul Ront   2
Teet Sepp   2
Aivi Varik   1
Eha-Ly Kesküla   1
Helgi Tafenau   1
Ivar Rebane   1
Maarja Mutli   1
Marge Kabanen   1
Mati Kitse   1
Rain Enn   1
Rando Sulg   1
Sven Tiirusson   1
Vika Parts   1

Talveperioodil käivad aktiivsemad spordiga tegelejad 2 korda nädalas Tääksi Põhikooli võimlas võrkpalli mängimas. Kord nädalas saavad ka nii mehed kui naised seal korvpalli mängida.

Kirjutas Jüri Sulg
Aimlas 17.07.2010

Viimati uuendatud ( Monday, 19 July 2010 )
 
< Eelmine   Järgmine >

Küsitlus

Kuhu peaks vald suunama oma investeeringud?
 

Kes on lehel?

© 2018 Aimla küla
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.